Yücel Teknik Servis Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Mahmutoğlu Sok. No:23-B Avcılar Dış Kapı No:23-B İç Kapı No:0
(212) 428-3637
(533) 732-0054
(535) 797-4888

Samsung klimanızla ilgili biz arıza veya herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaçlarınız olduğunda bizlere ofisimizden ya da acil telefon numaralarından ulaşarak ekiplerimiz klimanızın durumuna göre yerinde işlem yapmaktadır. Probleminiz yerinde çözülmüyorsa teknik arkadaşlarımız de montaj işlemini sağlayarak atölyede teknik işlem sonrası test ve kontrollerini yaptıktan sonra montaj işlemini gerçekleştirerek yerinde 20 dakikan çalıştıktan sonra hizmete sunulur.

 

SAMSUNG KLİMA BAKIMI

Samsung klimanızı bakımına başladığında ilk olarak iç ünite ön kapağı ve filtreler yerinden sökülerek uygun yerde asidik ilaçlar ile su karıştırarak temizleme işlemi yapılır. Evaporatör üzerine püskürtme yapılır. Ardından dış ünite kondansör üzerine asit püskürtülür samsung klimanızın bakımı bittikten sonra yıkanılan iç ünite kapak ve filtreleri yerine tabakalar kuru bez ile silinerek çalıştırma işlemine geçilir. Daha sonra klimanın dış ünite vana portunun oradan gaz ölçümleri yapılır ve Samsun klima bakımı tamamlanmış olur.

 

SAMSUNG KLİMA MONTAJI; samsung klimanızın ilk olarak montaj yapılacak alanın ısı kaybı olup olmadığına bakıldıktan sonra oda m2 si hesaplanarak btu su çıkarılır daha sonra sizde uygun görürseniz bir yer seçimi yapılır iç ünite askı sacı yerinde monte edilir boru ve kabloların drenaj hattının gerçeği yerler delinerek samsung klima montaj işlemlerine davam edilir. Dış ünite uygun bir yere montaj yapılır bağlantıları yapılır bağlantıları yapıldıktan sonra vibrasyon testi yapılır.

Samsung klima montajı çalışma testleri yapıldıktan sonra sizlere teslim edilir.

Bize Ulaşın