Yücel Teknik Servis Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Mahmutoğlu Sok. No:23-B Avcılar Dış Kapı No:23-B İç Kapı No:0
(212) 428-3637
(533) 732-0054
(535) 797-4888

ESENYURT KLİMA SERVİSİ

Esenyurt klima servisi klima montajı,klima bakımı ve klima tamirinin de sizlere hizmet vermektedir. Ev ve ofis tipi her marka model klima arıza ,tamir için servisimiz mevcuttur.esenyurt klimenyurt klima servis,esenyurt klima bakım servisi,esenyurt klima montaj servisi,esenyurt klima tamir servisi 7/24günün her saati hizmetinizdedir.klima servisi esenyurt yücel servis klima bakımı ve bakteri üretiği için sizi bilgilendiriyoruz.

                                           

ESENYURT KLİMA BAKIM

Doktorlar klimaların yaz aylarında insanları rahatlattığını ancak sağlık açısından büyük riskler taşıdığını bildirmişlerdir.sağlığınız için ideal olan yılda 1 kez klimanızın temizliğini yaptırınız.esenyurt klima servisi daima hizmetinizdedir.15 günde bir temizlenmesi gereken filitrenin çıkartılıp takılması çok kolaydır ve özel bir çaba gerektirmez klimanın hava sirkilasyonunun sağlıklı sağlana bilmesi için filitrenin düzenli olarak temizlenmesi son derece önemlidir periyodik bakım anlaşmalarımızdan faydalana bilirsiz.

 

ESENYURT KLİMA MONTAJ

Esenyurt klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlanlaştırılması için dübel ile desteklenir.askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra esenyurt klima montaj işlemi tamlanmış olur.

 

ESENYURT KLİMA ARIZA TAMİR SERVİSİ

Bir çok nedenden dolayı bu güne dek çalışan klimanız arıza yapmış olabilir.bazı ufak sorunlar müşterilerimiz tarafından çözülebilir olsada (filitre temizliği)gibi genel olarak teknik desteğe ihtiyacınız olacaktır.Esenyurt klima servisi daima hizmetinizdedir.Esenyurt klima arıza ,esenyurt klima tamiri ile de hizmet sunmaktayız.

 

ESENYURT KLİMA DE MONTAJ

Öncelikle esenyurt klima servisi olarak klimanın söküleceği alanın etrafı boşaltılarak herhangi bir kazaya meil vermeden klimanın söküm işlemine başlanır klima gazı toplandıktan sonra elektirik bağlantıları kesilerek rekorları sökülür ve klima aparatları sökülür.

Bize Ulaşın