Yücel Teknik Servis Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Mahmutoğlu Sok. No:23-B Avcılar Dış Kapı No:23-B İç Kapı No:0
(212) 428-3637
(533) 732-0054
(535) 797-4888

 yücel teknik servis avcilar

YÜCEL TEKNİK SERVİS

YÜCEL SERVİS 2000 yılında kurulup 17 senedir istanbul genelinde siz değerli müşterilerimize ÖZEL servis olarak hizmet vermektedir. Çıraklıktan yetişen ustalarımız ve alanında tecrübeli saha elemanlarımızla yılın 365 günü 7/24 hafta/saat üstün kalite hizmet anlayışı ile daima emrinize amadedir. Şirketimizin kurucuları Ali YÜCEL ve Volkan YÜCEL kardeşlerdir. Profesyonel ekibiyle sizlerle birlikte olmaktan gurur duyar. Hizmetlerimiz kombi tamiratı, petek temizliği, klima tamiratı, klima bakımı, 2. El klima alım satımı, buzdolabı tamiratı, çamaşır makinası tamiratı, bulaşık makinası tamiratı, kurutma makinası tamiratı, elektrikli süpürge tamiratıdır. Bu sektörde faaliyet gösteren kuruluşumuzda, müşterilerimize beklentilerini tümüyle karşılayan ürün ve hizmetleri, en ekonomik şekilde ve zamanında sunmak, takım ruhu içerisinde katılımı ve yaratıcılığı teşvik ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek ve başarılarımızın devamını sağlamak, her YÜCEL SERVİS çalışanının temel görev ve sorumluluğudur.

 

MİSYONUMUZ

Şirketimizin misyonu sınıfında gelişmiş en üst düzey teknoloji ile üretim yapan klima,kombi ve beyaz eşya markalarının ürettiği cihazları kurmuş olduğumuz şirkette vereceğimiz hizmet ile üretimde gösterilen aynı kalite ve standartı yakalamak ve öncelikle müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu hizmet ettiğimiz markanın değerlerini, üstün sorumluluk anlayışımız ve yaklaşımımızla bölgemizde de en üst düzeyde hizmet vererek kalıcılığımızı sürdürmektir. YÜCEL SERVİS 17 yıldır hedefleri doğrultusunda yol almış olup, bundan sonraki hedefi ise en son teknoloji ile üretilen ürünlerim müşteri ile ilk temasında, hiç bir zaman o ürünü üreten mühendis veya teknik ekip ile doğrudan temas etmesi mümkün olmadığından o ürünün satışını gerçekleştiren satış elemanları ile olan ilk temasın devamında o ürünün montajını yapacak olan ekip sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda o sorunu en kısa sürede çözüme ulaştıracak hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktır.Dünya kalite standartlarında üretilen kombi, klima ve beyaz eşyaları kullanıcılara pazarlayan satış elemanlarından sonra bizlere düşen, garantisi bitmiş cihazlarınızın problemlerini çözmedeki en üst düzey kaliteyi yakalamaktır.

oluşmaktadır.

Bize Ulaşın